1. pl
  2. en

OGRODZENIA     

                   

         Ogrodzenia panelowe z siatki zgrzewanej są dzisiaj bardzo popularne. Wynika to ze stosunkowo niskiej ceny oraz dość prostego sposobu montażu. Producenci prześcigają się w wymyślaniu rodzajów przęseł "siatkowych", systemów montażowych i kolorystyce. Wyższą półkę zajmują ogrodzenia panelowe,  w których panele wykonano z profili zamkniętych. Na rynku jest masa takich ogrodzeń, warto jednak zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych elementów, niestety cena nie jest najważniejszym z nich. Ważne są : grubość ścianek użytych profili, zabezpieczenie (tu dobrze się sprawdza  cynkowanie ogniowe) i na koniec malowanie. Czasem  lakiernie proszkowe po śrutowaniu powierzchni stosują podkład cynkowy. 

             Ogrodzenia kute  nie należą do najtańszych. Jednak ich trwałość i niewątpliwy urok powodują dość częste zastosowanie. Są posesje, których inaczej grodzić "nie wypada". Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich technologiach, Od projektu po realizację.

               

BALUSTRADY WEWNĘTRZNE I BALKONOWE

       

      Żeliwo, stal, mosiądz i szkło, sposób wykorzystania lub połączenia tych materiałów w balustradach daje nieograniczone możliwości,  RJK  stosuje wszystkie materiały.

 

SCHODY INDUSTRIALNE

 

           Zaproszenie do odwiedzenia górnych kondygnacji naszego domu mogą stanowić schody z metalu. Konstrukcja schodów to dość znaczący dla estetyki i budżetu element każdego piętrowego domu. Proponujemy zastosowanie schodów w swojej formie niebanalnych. Ponadczasowy industrial przekładający się na prostotę i funkcjonalność sprawia, że stalowa konstrukcja staje się klasyką.

Zarówno balustrady jak i płoty wykonujemy we wszystkich technologiach, od projektu po realizację.

BALUSTRADY I OGRODZENIA Z METALU

Balustrady i ogrodzenia wykonujemy we wszystkich technologiach, od projektu po realizację.